מקרקעין ועסקאות נדל"ן

 

מקרקעין ועסקאות נדל"ן

משרד עורכי דין עופר הבר, הינו בעל ניסיון וידע רב בנושאים רבים ומגוונים בתחום המקרקעין. משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות מצדדיהם השונים של העסקאות, ומלווה אותם בכל שלבי התכנון ההקמה והתפעול. אנו דואגים לתת ללקוחותינו טיפול מקיף ויסודי, הן מההיבט התכנוני והן מההיבט המשפטי.

הסכמי מכר ורכישה של דירות יד שנייה 

ליווי ייצוג וטיפול בעסקאות מכר וקנייה של נכסים יד שנייה, החל משלב המשא ומתן, עריכת ההסכם, בדיקת הזכויות של הנכס באופן קפדני ומקצועי בנסח הרישום / מינהל מקרקעי ישראל ובחברה המשכנת (בדיקת עיקולים, משכנתאות, שעבודים, צווי הריסה, הערות שונות וכדומה), וזאת עד להשלמת העסקה ורישום הזכויות בטאבו במהירות ובמקצועיות.

ייצוג בהסכמי מכר ורכישה של בתים פרטיים 

ליווי הרוכשים / מוכרים החל משלב המשא ומתן,  בדיקה מקיפה של הזכויות במקרקעין לרבות בחינה אם קיימים זכויות בנייה נוספות בקרקע. עריכת הסכם המכר וזאת עד להשלמת העסקה במלואה.

ייצוג רוכשים ברכישת דירה יד ראשונה מקבלן 

ליווי הרוכשים בשלבי המשא ומתן מול הקבלן, בדיקה מקיפה של זכויות הקבלן במקרקעין, ניהול מו"מ בנוגע לתנאי הסכם המכר של הקבלן לטובת הרוכשים, בדיקת הבטוחות שהקבלן מעמיד לטובת הרוכשים לפי הוראות החוק.

הסכמי שכירות 

עריכת הסכמי שכירות / ניהול מו"מ באשר לתנאי השכירות, וידוא זכויות המשכיר בנכס וכן בדיקת ערבים והעמדת בטוחות מספקות והכל תוך שמירה על האינטרס והצרכים של הלקוח.

הסדרת רישום זכויות והערות במקרקעין

רישום זכות בעלות במקרקעין, זכות שכירות/חכירה. משכנתא, זיקת הנאה, זכות קדימה.

בנוסף רישום הערת אזהרה, רישום זכויות לפי צו ירושה/ צו קיום צוואה ועוד.

תביעות לפינוי נכס מקרקעין 

ייצוג לקוחות בתביעות לפינוי וסילוק יד ממקרקעין כנגד שוכר שמפר את תנאי הסכם השכירות או שוכר שמסרב לפנות את הנכס בתום תקופת השכירות.

הרשמה לקבלת עדכונים:

מעוניינים לקבל פסקי דין, מאמרים ועדכונים חדשים ממשרדנו ? השאירו לנו פרטים ונדאג שתישארו מעודכנים !