דיני תעבורה בחיפה והצפון

דיני תעבורה


היקף התיקים המתנהלים בבתי המשפט לענייני תעבורה, הוא מן הגבוהים במדינת ישראל.

אזרחים מן השורה אשר לא עמדו מעולם מול כס בית המשפט הנכבד, מוצאים את עצמם יושבים על ספסל הנאשמים תוך כדי צורך להתמודד מול אישומי התביעה מטעם מדינת ישראל.

למשרדו של עו"ד עופר הבר, ישנם שני סניפים אשר עוסקים באופן בלעדי בתחום דיני התעבורה והמשפט הפלילי, בחיפה, הממוקם בשדרות פלי"ם בצמוד לבית המשפט וקריית הממשלה בחיפה וסניף נוסף, הממוקם בכרמיאל לנוחיות, כלל תושבי צפון הארץ.

אין להקל ראש, בהליכי המשפט בבתי המשפט לדיני תעבורה, עבירות תעבורה הן עבירות פליליות לכל דבר ועניין ולבית המשפט לתעבורה מוענקות סמכויות ענישה נרחבות, אשר הכוללות אפשרות לחיוב בקנסות בסכומים גבוהים, שלילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת ועד להשתת עונשי מאסר על תנאי או הטלת עונשי מאסר לשנים ארוכות.

אי לכך, ייצוג משפטי בהליכים אלו אינו פחות בחשיבותו מכל עבירה אחרת כאשר השלכות אישומים בהליכים אלו יכולות לפגוע בחיי היומיום של האזרח (כגון שלילת רישיון נהיגה לאדם המתפרנס מנהיגתו) ובמקרה הקיצוני גרימת מוות ברשלנות אשר דינה מאסר בפועל.

משרדו של עורך דין לתעבורה - עופר הבר מייצג במגוון רחב של עבירות הנדונות בפני בית משפט לתעבורה, החל מעבירות קנס, אי ציות לתמרורי הדרך, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות ועד לעבירות חמורות כגון תאונות דרכים קטלניות עם נזקי גוף.

ניסיונו וקשריו של עורך דין עופר הבר, מלווים את לקוחותיו החל מהרגע בו נחשד אדם בביצוע עבירת תנועה, הליך חקירתו, פתיחת תיק פלילי והגשת כתב אישום. עו"ד מנוסה אשר עוסק אך ורק בתחום הפלילי ומכיר את הגורמים הרלוונטיים, תוך היעזרות בחוות דעת של מומחי תעבורה מהטובים בתחומם, בוחני תנועה משטרתיים לשעבר, יכול לסייע לאין שיעור בהפחתת סעיפים נכבדים מכתב האישום ואף לגרום לזיכויו המוחלט.

משרדו של עורך דין עופר הבר מתמחה באופן בלעדי בייעוץ ובייצוג משפטי בדיני תעבורה תוך מתן תשומת לב אישית ומקצועית במתן שרות יסודי, אמין, ומקיף ללקוחותיו. לקוחות המשרד זוכים למלוא תשומת הלב תוך השגת יעדים ללא פשרות בהשגת המטרה הטובה ביותר לטובת הלקוח על מנת להחזירו לחיי השגרה אל מחוץ לכותלי בתי המשפט.

חשוב לזכור, כי בכל עבירה - המפתח לזיכוי או הצלחה בהפחתת סעיפי האישום, טמונה בפעולה מהירה אל מול הגורמים הרלוונטיים, לכן אם הנכם לפני משפט תעבורה, שימוע בתחנת המשטרה בעקבות עבירת תנועה מכל סוג, אם רישיונכם בסכנה, הנכם מוזמנים לקבל ייעוץ משפטי במשרדו של עו"ד עופר הבר ללא כל התחייבות.

עו"ד עופר הבר, עורך דין לתעבורה בחיפה והצפון לשירותכם.

הרשמה לקבלת עדכונים:

מעוניינים לקבל פסקי דין, מאמרים ועדכונים חדשים ממשרדנו ? השאירו לנו פרטים ונדאג שתישארו מעודכנים !