עורך דין תעבורה בגוש שגב

עורך דין תעבורה בגוש שגב

משרדו של עו"ד עופר הבר, עורך דין תעבורה במשגב, מייצג את לקוחות כל יישוביי גוש שגב, בבתי המשפט בחיפה, קריות, עכו, צפת, נצרת וצפון הארץ ומתמחה באופן בלעדי בייעוץ ובייצוג משפטי בדיני תעבורה תוך מתן תשומת לב אישית ומקצועית במתן שרות יסודי, אמין, ומקיף ללקוחותיו.

לנוחיות תושבי גוש שגב, כרמיאל וצפון הארץ בכלל, פתח עו"ד הבר, משרד בכרמיאל, זאת בנוסף למשרדו שבחיפה, אשר משמש בין היתר לפגישות ייעוץ והכנה לפני דיונים בבתי המשפט, עבור לקוחותיו.

בתי משפט לתעבורה הממוקמים בצפון הארץ, הינם בערים - נצרת, עכו, צפת, חדרה וכמובן חיפה, אליהם מוגשים כתבי אישום בגין עבירות תנועה.

חלק גדול מכבישי הצפון ובאזור משגב, הקרוי, כאמור גם גוש שגב, מוגדרים ע"י רשויות המדינה, ככבישים "אדומים" ומרובי תאונות דרכים, בגלל עובדה זו, משטרת ישראל אוכפת את חוקי התנועה בצורה מוגברת, דבר הגורר מתן של מספר רב של דוחות תעבורה.

אזור משגב או גוש שגב, עקב היותו ממוקם בפריפריה, ובשל המרחק ממקומות העבודה, גורם לריבוי באחזקת רכבים, מצב אשר גורר צפיפות על כבישי האזור, עם ריבוי עבירות תנועה אשר מחייבים ייעוץ ע"י עורך דין לענייני תעבורה.

לקוחות המשרד זוכים למלוא תשומת הלב תוך השגת יעדים ללא פשרות בהשגת המטרה הטובה ביותר לטובת הלקוח על מנת להחזירו לחיי השגרה אל מחוץ לכותלי בתי המשפט.

אין להקל ראש, בהליכי המשפט בבתי המשפט לדיני תעבורה, עבירות תעבורה הן עבירות פליליות לכל דבר ועניין ולבית המשפט לתעבורה מוענקות סמכויות ענישה נרחבות, אשר הכוללות אפשרות לחיוב בקנסות בסכומים גבוהים, שלילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת ועד להשתת עונשי מאסר על תנאי או הטלת עונשי מאסר לשנים ארוכות.

ייצוג משפטי בהליכי תעבורה אלו אינו פחות בחשיבותו מכל עבירה אחרת כאשר השלכות אישומים בהליכים אלו יכולות לפגוע בחיי היומיום של האזרח (כגון שלילת רישיון נהיגה לאדם המתפרנס מנהיגתו) ובמקרה הקיצוני גרימת מוות ברשלנות אשר דינה מאסר בפועל.

חשוב לזכור, כי בכל עבירה - המפתח לזיכוי או הצלחה בהפחתת סעיפי האישום, טמונה בפעולה מהירה אל מול הגורמים הרלוונטיים, לכן אם הנכם לפני משפט תעבורה, שימוע בתחנת המשטרה בעקבות עבירת תנועה מכל סוג, אם רישיונך בסכנה, הנכם מוזמנים לקבל ייעוץ משפטי במשרדו של עו"ד עופר הבר ללא כל התחייבות.

עו"ד עופר הבר, עורך דין לתעבורה בחיפה והצפון לשירותכם.

הרשמה לקבלת עדכונים:

מעוניינים לקבל פסקי דין, מאמרים ועדכונים חדשים ממשרדנו ? השאירו לנו פרטים ונדאג שתישארו מעודכנים !